O mně

V oblasti realit působím již řadu let, má práce se mi stala zálibou. Ke svým klientům přistupuji individuelně a zodpovědně, vždy k jejich úplné spokojenosti. O tom svědčí to, že se ke mně opětovně vracejí a doporučují mé služby svým známým. Moje působení je založeno především na základě referencí.

Za léta fungování ve velké nadnárodní realitní společnosti jsem dosáhla mnoha zkušeností a profesionálních vědomostí, avšak zvolila jsem si cestu vlastní samostatnosti. Mohu pro Vás vyřídit vše, co se týká prodeje, pronájmu či koupě jakékoliv nemovitosti za solidní provizi. Po pronájmu Vaší nemovitosti Vám mohu dále zajištovat  správu nemovitosti. Mám zkušenosti ze spolupráce s prodejem developerských projektů. Právní servis pro mne zajišťuje certifikovaná advokátní kancelář, zkušení právníci, kteří jsou členy advokátní komory, hypoteční poradenství zkušení hypoteční poradci. Tyto služby jsou pro Vás zdarma. Inzeruji na nejvyhledávanějších realitních servrech. Spolupracuji i s jinými realitními makléři. Dosáhla jsem mnoha zkušeností při řešení problémů, které se mohou při prodeji nemovitosti vyskytnout. Jsem vdaná a mám 2 dospělé děti, takže již nejsem časově omezena. Svým klientům vycházím maximálně vstříc ve všech ohledech a velmi si našeho vztahu vážím.

Působím zejména v Praze a Středočeském kraji, ale také v jiných lokalitách Čech.  Příkladem je realizace prodeje v Rokytnici nad Jizerou, prodej chaty u Sázavy, bytu v Brně, pozemku v Českých Budějoviíh aj.

Jsem členem Realitní Komory ČR. Získala jsem titul MBA v oboru Real Estate.