Reference  klientů

Reality Alena Knapová/REAK

Některé reference od mých klientů:

Pani Knapova uspesne prodala nas dum v roce 2010. Cely prodej od prvniho kontaktu do podpisu kupni smlouvy trval 6 mesicu. Pani Knapova byla nejen lidsky velice sympaticka, ale hlavne vzdy vykonavala svou praci s naprostou profesionalitou a prehledem ve svem oboru. Na vsechny nase dotazy a emaily vzdy odpovidala okamzite - at byl vikend, ci pozde vecer - a tato pracovitost se promitala i v jejim jednani s potencionalnimi kupci. Doporucila bych ji jakozto realitniho maklere kazdemu, kdo si preje hladky a pozitivni prubeh sveho realitniho prodeje, pronajmu ci sve koupi nemovitosti

Pekny vecer. Belanova

-----------------------

Věc : Poděkování za prodej pozemku.

Dobrý den, chci poděkovat Vaší realitní kanceláři v zastoupení paní Aleny Knapové, za nevšední ochotu a pracovní nasazení při prodeji mého pozemku v Černíkách. Na schůzky se dostavila i o víkendech, přestože měla naplánovaný svůj program se svojí rodinou na Slovensku. Pravidelně mne informovala o veškerém dění co se týkalo mého prodeje i velice pružně reagovala na mé noční emaily. Prodej proběhl bez bez sebemenších problémů a byl p.Knapovou dotažen do všech detailů. Ještě jednou tedy chci poděkovat p.Knapové a Vaši kanceláři přeji, aby jste takovýchto zaměstnanců měli co nejvíce.

Hezký den přeje Emanuel a Pavla Pacalovi

V Třebíči 5.12.2012

-----------------------------

S realitními službami paní Knapové jsem byl velmi spokojen. Veškerá spolupráce probíhala vždy dle domluvy!

S její pomocí jsme v nečekaně krátkém čase prodali rodinný dům a to především díky jejímu aktivnímu přístupu s hledáním zájemce a také nám pomohla s hledáním nové nemovistosti.

Realitní služby paní Knapové jsem v posledních dvou letech doporučil několika známým, jednalo se o prodej i pronájem nemovitosti.

Díky zpětné vazbě vím, že i v těchto případech provedla perfektní práci!

V budoucnu se budu s důvěrou obracet na paní Knapovou!

S pozdravem Mgr. Tomáš Belán

-------------------------------

Dobrý den,

našla jsem si pár minut na hodnocení.Prostřednictvím paní Aleny Knapové jsem prodávala byt v Praze s jejími pro mě až nadstandartními službami jsem byla velmi spokojená a proto jsem se na ní obrátila i s koupí chalupy. Obě spolupráce s p. Knapovou proběli k mé naprosté spokojenosti a proto ji doporučuji dál. Děkuji Dohnalová Jana

Pavlíkova 603

Praha 4 Kamýk

-------------------------------

Spolupráce s paní Knapovou probíhala hned od začátku velice korektně a dobře. Spolupráci jsme navázali na základě doporučení jiné klientky. Už při první prohlídce bylo jasné, že se jedná o profesionálku, která ví na co se zeptat a jak nemovitost "nafotit", aby dobře vypadala. Pokládala spoustu zvídavých otázek, jejichž důvod jsem pochopil až později - prostě chtěla mít 110% informací, aby mi nemusela pak volat každý dotaz zájemců. Komunikace v průběhu nabídky byla výtečná, dostával jsem průběžné informace o zájemcích a postupu prodeje.

I když se prodej nakonec neuskutečnil z rodinných důvodů, což mě do dnes velice mrzí, musím konstatovat, že paní Alena je Makléřka s velkým M. Moc ji děkuji za servis, který poskytovala a doufám, že se ještě někdy pracovně potkáme.

Svatopluk Fořt, Loděnice

-----------------------------

Dobry den,

Muzeme potvrdit, ze jsme se sluzbami pani Aleny Knapove byly vskutku velmi spokojeni.

Jednani s pani Knapovou bylo vzdy velice prijemne, otevrene a konstruktivni. Jeji pristup k nam jako zakaznikovi byl prvotridni - byla velmi flexibilni, vstricna a uprimna co se tykalo praktickych bodu pronajmu ci prodeje nasich nemovitosti.

S pozdravem,

Barbora Kulhava

-----------------------------

Vážená paní Knapová,

blíží se konec roku je čas k ohlédnutí za uplynulým časem .

Rádi bychom Vám popřáli zdraví, štěstí a radost z práce a cítíme rovněž

potřebu Vám poděkovat za pomoc při prodeji .

Vybrali jsme si Vás vlastně dosti pošetile, .. pro Vaši důvěru vzbuzující tvář

a posléze pro důvěru vzbuzující chování.

Musíme však říci, že jste naše očekávání vůbec nezklamala, ba dokonce

v mnohém předčila.

Váš lidský i profesionální přístup /spolehlivost, uvážlivost, flexibilita,

pečlivost / nám v mnohém pomohly a jsou jistě i přínosem i pro realitní

společnost . Pokud se naši známí ptají, doporučujeme Vás.

Přejeme Vám i Vašim blízkým hodně štěstí v novém roce a ještě jednou děkujeme.

manželé Zápotočtí z Jesenice.

--------------------------------------------------------------

Dobrý den,

vždy perfektní služby, Novák P.

-----------------------------------------------------